Colectivul de Cercetare
al Institutului de Chimie Timisoara al Academiei Romane


NUME FUNCTIE CONTACT DOMENIU DE CERCETARE
Costisor Otilia Cercetator Stiintific I ocostisor@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Fagadar-Cosma Eugenia Cercetator Stiintific I efagadar@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Funar-Timofei Simona Cercetator Stiintific I timofei@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Ilia Gheorghe Cercetator Stiintific I ilia@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Iliescu Smaranda Cercetator Stiintific I Chimie Organica
Popa Adriana Cercetator Stiintific I apopa@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Sajti Ludovic Cercetator Stiintific I sayti@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Savii Cecilia Cercetator Stiintific I cecilias@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Simon Zeno Cercetator Stiintific I zsimon@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Macarie Lavinia Cercetator Stiintific II Chimie Organica
Popa Alexandru Cercetator Stiintific II sandu@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Sasca Viorel Cercetator Stiintific II vsasca@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Tudose Ramona Cercetator Stiintific II rtudose@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Crisan Manuela Cercetator Stiintific III Chimie Organica
Cseh Liliana Cercetator Stiintific III Chimie Anorganica
Enache Corina Cercetator Stiintific III corinaen@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Milos Mihai Cercetator Stiintific III mmilos@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Muntean Simona Cercetator Stiintific III sgmuntean@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Neanu Cristian Cercetator Stiintific III cristi@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Pacureanu Liliana Cercetator Stiintific III pacureanu@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Plesu Nicoleta Cercetator Stiintific III nplesu@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Sisu Ioana Cercetator Stiintific III Chimie Organica
Visa Aurelia Cercetator Stiintific III Chimie Organica
Bora Alina Cercetator Stiintific alina_bora@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Careja Valentin Cercetator Stiintific vcareja@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Crasmareanu Eleonora Cercetator Stiintific Chimie Organica
Cretu Daniela Cercetator Stiintific Chimie Anorganica
Curpan Ramona Cercetator Stiintific rcurpan@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Danielescu Dan Cercetator Stiintific Chimie Anorganica
Dudas Zoltan Cercetator Stiintific zdudas@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Grad Maria Cercetator Stiintific Chimie Organica
Halip Liliana Cercetator Stiintific lili.ostopovici@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Ionescu Claudia Cercetator Stiintific claudel@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Lascu Anca Cercetator Stiintific Chimie Organica
Mosoarca Elena Cercetator Stiintific Chimie Anorganica
Simulescu Vasile Cercetator Stiintific Chimie Organica
Verdes Orsina Cercetator Stiintific Chimie Anorganica
Agrigoroaie Gianina Asistent Cercetare Chimie Organica
Armeanu Ileana Asistent Cercetare Chimie Organica
Avram Livia Asistent Cercetare avram_livia@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Borota Ana Asistent Cercetare ana_borota@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Bucovicean Carmen Asistent Cercetare bucovicean_tim@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Buta Ildiko Asistent Cercetare Chimie Anorganica
Costinas Ioana Asistent Cercetare Chimie Anorganica
Creanga Maria Asistent Cercetare Chimie Organica
Crisan Luminita Asistent Cercetare lumi_crisan@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Ianasi Catalin Asistent Cercetare ianasic@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Anorganica
Ivan Daniela Asistent Cercetare dana_ivan@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Computationala
Maranescu Bianca Asistent Cercetare bmaranescu@acad-icht.tm.edu.ro Chimie Organica
Mihali Milica Asistent Cercetare Chimie Organica
Mot Corina Asistent Cercetare Chimie Anorganica
Palade Anca Asistent Cercetare Chimie Organica
Paska Oana Asistent Cercetare Chimie Organica
Petric Mihaela Asistent Cercetare Chimie Organica