Home » Personal de cercetare

Personal de cercetare

PROIECTAREA MOLECULARĂ ASISTATĂ DE CALCULATOR – Dr. Păcureanu Liliana

Cercetător științific II dr. Păcureanu Liliana pacureanu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific I dr. Funar Timofei Simona ti​mofei@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Curpan Ramona rcurpan@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Avram I. Sorin sorin_avram@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Bora Alina alina_bora@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Borota Ana ana_borota@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Crișan Elena Luminița lumi_crisan@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Halip Liliana lili.ostopovici@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Neanu Cristian cristi@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific chim. Istrate Daniela Maria istrate.dana@acad-icht.tm.edu.ro

CONTRIBUTII LA CHIMIA COMPUSILOR ORGANICI, ELEMENT-ORGANICI SI POLIMERICI CONTINAND F, N, P, S. SINTEZA, CARACTERIZARE, APLICATII – Dr. Vișa Aurelia

Cercetător științific II dr. Vișa Aurelia avi​sa@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific I dr. Ilia Gheorghe ilia@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific I dr. Popa Adriana apopa@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Macarie Lavinia lmacarie@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Muntean Simona sgmuntean@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Pleșu Nicoleta nplesu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Crâșmăreanu Eleonora ecrasmareanu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Crișan Manuela mcrisan@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Maranescu Bianca bmaranescu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Petric Mihaela mihaelapetric@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Rădulescu-Grad Maria mradulescugrad@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Simulescu Vasile vsimulescu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific ing. Nistor Maria Andreea anistor@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Țară-Lunga Mihali Milica tlmilica@acad-icht.tm.edu.ro

CHIMIA SI APLICATIILE COMPUSILOR TETRAPIROLICI DIN CLASA PORFIRINELOR – Dr. Făgădar-Cosma Eugenia

Cercetător științific I dr. Făgădar-Cosma Eugenia CV  dr. Fagadar-Cosma Eugenia (RO)CV Fagadar-Cosma Eugenia (RO) CV  dr. Fagadar-Cosma Eugenia (RO)CV Fagadar-Cosma Eugenia (EN) efagadarcosma@acad-icht.tm.edu.ro
efag​adar@yahoo.com
Cercetător științific III dr. Lascu Anca alascu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Frîngu Maria mcreanga@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare student masterand chimist Anghel Diana danghel@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare student doctorand chimist Epuran Camelia ecamelia@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare student doctorand chimist Fratilescu Ion ionfratilescu@acad-icht.tm.edu.ro

COMPUŞI ANORGANICI ŞI HIBRIZI CU RELEVANŢĂ ÎN ŞTIINŢA MATERIALELOR NANOSTRUCTURATE. PRECURSORI PENTRU MATERIALE AVANSATE – Dr. Szerb Elisabeta

Cercetător științific I dr. Costișor Otilia ocostisor@acad-icht.tm.edu.ro
ocostisor@gmx.net
Cercetător științific II dr. Tudose Ramona rtudose@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Cseh Liliana (CV) lcseh@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Popa Alexandru sandu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific II dr. Szerb Elisabeta eszerb@acad-icht.tm.edu.ro szella73@gmail.com
Cercetător științific III dr. Belean Anca apalade@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Crețu Daniela cretucarmen@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Deveseleanu-Corici Livia lcorici@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Ianăși Cătălin ianasic@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Marinescu Sorin Alin smarinescu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Putz Ana-Maria putzanamaria@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific III dr. Verdes Orsina orsinaverdes@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific ing. Andelescu Adelina A. aandelescu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific ing. Buta Ildiko ildiko_buta@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Borcănescu Silvana sborcanescu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Haidu Daniela haidu@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Ilieș Sorina sorinailies@acad-icht.tm.edu.ro
Cercetător științific dr. Suba Mariana mariana.suba@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare ing. Cozma Ioana icozma@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare chim. Nicola Roxana rcrisan@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare chim. Picioruş Elena epiciorus@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare ing. Popa Evelyn pevelyn@acad-icht.tm.edu.ro
Asistent de cercetare ing. Vorga Milenca-Mariana vorgamilenca@acad-icht.tm.edu.ro
Atenționare: Pentru prevenirea colectării automate a acestora, adresele de e-mail sunt protejate la copiere. Nu le copiați prin metoda copy-paste. Warning: To prevent bulk e-mail address collection, all the addresses shown on this page are copy-protected. Do not copy-paste.
English Webmail